eTwinning projekt “Leptiri”

Autor: Mirjana Lesić, 23. 5. 2022.

Učenici IV. a razreda Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin uključili su se u eTwinning projekt “Leptiri” kako bi se upoznali s njihovom važnom ulogom u prirodnim ciklusima. Projektne aktivnosti provedene su od mjeseca listopada 2011. godine do Dana leptira u mjesecu svibnju 2022. godine. Nakon predstavljanja i upoznavanja s projektnim partnerima pristupili su ostvarenju ishoda prema postavljenom kurikulumu. Projektne aktivnosti planirane su po mjesečnim tematskim aktivnostima te su uključivale istraživačke aktivnosti, čitanje, pisanje, crtanje, dramatiziranje te prezentaciju svoga rada.

Sve nas posebno veseli što smo bili dio zajednice ljudi koji žele potaknuti i iskazati svoju brigu za okoliš i životnih zajednica u njemu. Sudjelovanjem u projektu “Leptiri” osvijestili smo važnost brige o prirodi i suživota čovjeka i prirode.

Učiteljica Alemka Lovnički