Projekt Škola budućnosti

Autor: Mirjana Lesić, 6. 10. 2021.

5. listopada 2021. godine petero učenika naše škole u pratnji Anite Belančić prisustvovalo završnoj konferenciji projekta Škola budućnosti, zajedničkog projekta STEMI-ja i Infobip-a, kojeg u ulozi glavnog partnera podržava tvrtka A1 Hrvatska. Više od tisuću učenika iz 60 škola diljem Hrvatske prošle je školske godine sudjelovalo u ovom projektu, a na konferenciji su nagrađeni najbolji radovi iz područja umjetne inteligencije. Inspirativna predavanja održali su predstavnici tvrtki Infobip, A1, Gideon Brothers i PhotoMath, te voditelj projekta Marin Trošelj.

Izvor fotografija: Infobip