OBAVIJEST UČENICIMA POVODOM OLIMPIJSKOG DANA 10. RUJNA 2021. GODINE

Autor: Mirjana Lesić, 10. 9. 2021.

Dragi učenici, danas, petak 10. rujna 2021. godine obilježit ćemo Hrvatski olimpijski dan.

Za učenike od 5. – 8. razreda održat će se tri redovna sata nastave. Nakon toga u 11,00 sati slijedi fotografiranje na školskom igralištu i odlazak put Bukovnika i Krlenca, s učiteljima Vilkom Sušnjem i Katarinom Magdić te sa svojim razrednicima i predmetnim učiteljima. Povratak je predviđen do 13,00 sati. Vjerujem da ste danas obukli bijele majice te se sportski pripremili i odjenuli za današnji dan.

Učenici od 1. – 4. razreda također će obilježiti Hrvatski olimpijski dan, povodom kojeg će u bijelim majicama prošetati kroz grad.

RAVNATELJICA:

Anđelka Salopek, mag.prim.educ.