Radovi na cjelokupnoj elektroinstalaciji Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić Ogulin ⚡💡

Autor: Mirjana Lesić, 26. 8. 2021.

Kreću radovi na cijelokupnoj elektroinstalaciji Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić Ogulin. ⚡💡
🔧 Radove će izvoditi tvrtka Espera d.o.o.
📌 Radove u potpunosti financira Karlovačka županija u ukupnom iznosu 1️⃣,2️⃣ milijuna kuna.
📌 Izmijenit će se sva električna instalacija i uvest će se vatrodojava i panik rasvjeta.

Okvirni sporazum za izvođenje radova potpisali su ravnateljica Anđelka Salopek i direktor tvrtke Espera d.o.o. Josip Lisica, a zamjenica županice Vesna Hajsan Dolinar potpisala je Odluku o financiranju.