Autor: Mirjana Lesić, 29. 6. 2021.

Završna svečanost i oproštaj učenika 8.ih razreda OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin održana je u četvrtak, 24.6.2021. godine. 😊Za opći uspjeh 5,00 svih osam godina nagrađeni su Brlićkinim srebrnjakom Ema Jelić, Sven Salopek, Lovro Peter, Kaja Jerak, Andro Zrnc i Ana Veršec, a učenica generacije je Kaja Jerak koja je na poklon dobila ručni sat😍Svima čestitamo na uspjehu, a svim osmašima želimo da upišu željenu srednju školu😊Sretno svima i hvala što su bili naši učenici! Čestitamo!

Ravnateljica škole:

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.