Međunarodni dan obitelji

Autor: Mirjana Lesić, 17. 5. 2022.

Učenici 1.,2.,3. i 4. razreda Područne škole Drežnica imali su izvanučioničke aktivnosti u Ogulinu ,16.svibnja 2022.g.

Učenici su posjetili Gradsku knjižnicu Ogulin uz organiziran Čitateljski susret povodom Međunarodnog dana obitelji koji se obilježava 15. svibnja. Razgledavali smo sve odjele knjižnice, prelistavali dječje knjige i slikovnice te upoznali kreativne kutke naše Gradske knjižnice. Poslušali smo humorističnu priču o obitelji koja je udomila nestašnog psića, "Zločesti pas, Marley!" autora Johna Grogana. Naš čitateljski  susret je završio zaključkom: - Knjiga nam donosi radost!

Uz stručno vodstvo posjetili smo i Zavičajni muzej. Istraživačko putovanje u prošlost završeno je veselom igrom i smijehom.

učiteljica Simica Maravić