OBILJEŽEN HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

Autor: Sanja Ivošević, 13. 9. 2011.

Dana 9. rujna 2011. godine učenici naše škole obilježili su hrvatski Olimpijski dan.Nakon prisustvovanja prvim trima nastavnim satovima planiran je odlazak u šetnju. Tog dana, svi učenici, kao i učitelji, odjenuli su bijele majice. Prije polaska, učenik VII. a razreda, Zvonimir Pribanić, zabilježio je trenutak učenika u bijelom fotografijom na školskom dvorištu. Razrednici su okupili svoje učenike da bismo svi zajedno u 11 sati krenuli iz školskog dvorišta.

Šetnju učenika od petog do osmog razreda organizirao je učitelj tjelesne i zdravstvene kulture, profesor Vilko Sušanj. Krenuli smo Krlencem, potom Vučićima, uz jezero Bukovnik, preko Vražijg prelaza, Dobrinom ulicom, Vrtačama i Novom cestom. Imali smo dva kratka odmora za predah uz osvježenje vodom da bismo potom krenuli prema školi. Oko 13 sati, pomalo umorni, vratili smo se u školsko dvorište.

Tako smo obilježili hrvatski Olimpijski dan u odsjaju ljepote sunčeve svjetlosti.