ŽELIM TI OSMIJEH!

Autor: Mirjana Lesić, 15. 12. 2021.

Učenici 2. i 3. razreda produženog boravka OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin i njihova učiteljica Marija Domitrović uključili su se u akciju ŽELIM TI OSMIJEH! te svojim crtežima i porukama razveselili malene pacijente Klinike za dječje bolesti Zagreb (Klaićeva) u povodu Dana svetoga Nikole. Organizatori ove akcije su Muzej grada Zagreba i portal Wish mama. I u ova izazovna i nepredvidiva vremena, svi zajedno dokazali smo da su upravo ljubav i toplina glavni “sastojak” prave blagdanske čarolije kakvu baš ništa ne može umanjitiUz zahvalnicu, svim učenicima darovali su besplatan posjet Muzeju grada Zagreba u pratnji roditelja.