O B A V I J E S T

Autor: Mirjana Lesić, 29. 10. 2021.

U ponedjeljak, 1. studenog 2021. godine, je neradni dan i državni blagdan SVI SVETI. Blagdan Svih svetih u Katoličkoj se crkvi slavi kao blagdan svih blaženih u nebu.

U utorak 2. studenog kada je Dušni dan kao i u srijedu 3. studenog nema nastave jer su jesenski praznici.

U četvrtak i petak, 5. i 6. studenog 2021. godine nastava se održava online prema redovnom rasporedu.

Pozivamo Vas da ovih dana sa svojim roditeljima, rođacima posjetite naša groblja i sjetite se svih dragih pokojnika, a slobodne dane iskoristite za odmor te budete redoviti u praćenju online nastave.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.

Priloženi dokumenti:
Odluka-_online_nastava_4._i_5_studenog_2021.pdf (352.50 KB)