Donacija školi preko 300-tinjak lektirnih naslova Lions kluba Zrinjevac

Autor: Mirjana Lesić, 17. 10. 2021.

15.10.2021. godine OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin dobila je vrijednu donaciju preko 300-tinjak lektirnih naslova Lions kluba Zrinjevac. Knjige je Anđelki Salopek, ravnateljici OŠ Ivane Brlić - Mazuranić Ogulin uručila Tatjana Đaković Alavanja zajedno s ostalim prisutnim članicama Lions Cluba Zrinjevac Đurđom Protić, Majom Salopek, Sanjom Matovina-Lulić, Marinom Kralj-Miliša, Andreom Krelja Tovarac, Ankicim Prlić i Hrvojkom Bahat.

Predaji donacije prisustvovale su i Vesna Hajsan Dolinar, dožupanica Karlovačke županije, Marija Šćulac, pročelnica Upravnog odjela za školstvo Karlovačke županije i Mihael Dujam, suradnik i visi savjetnik u Karlovačkoj županiji za EU projekte. U mjesecu Hrvatske knjige ova vrijedna donacija zasigurno će utjecati na čitalačke aktivnosti naših učenika.