HUMANITARNA AKCIJA BRLIĆKA ZA GLINU

Autor: Danko Bertović, 5. 3. 2021.

Učenici i djelatnici OŠ Ivane  Brlić – Mažuranić Ogulin, u dobrotvornoj akciji prikupljanja novčanih sredstava za obnovu potresom razrušene Srednje škole Glina, sakupili su preko 21 tisuću kuna.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svim djelatnicima, učenicima i roditeljima koji su se svojim novčanim prilogom uključili u ovu akciju i tako pomogli onima kojima je pomoć potrebna. Uvijek je bolje davati nego primati, a ovakvim akcijama pomoći djelujemo i odgojno na naše učenike kako bi u današnjem vremenu i dalje bili senzibilizirani i kako bi u svakom trenu bili spremni pomoći.

Veliko hvala svima koji su svojim prilogom pomogli da ova humanitarna akcija uspije jer dobro je činiti dobro, a dobro se dobrim vraća!

Ravnateljica:
Anđelka Salopek, mag.prim.educ.