ZADNJI DAN ŠKOLE

Autor: Danko Bertović, 26. 6. 2020.

Dragi učenici,

u petak,  26. lipnja 2020. godine je posljednji nastavni dan u ovoj školskoj godini. Naglašavam kako će se nastava održati bez skraćivanja sati. Stoga, nastava za sve učenike razredne nastave završava u 11,35 sati.

Ljetne praznike dočekujemo svi s velikim oduševljenjem, posebice oni učenici koji su se riješili svih školskih obaveza.

Završna svečanost i podjela svjedodžbi 8.-ih razreda održat će se u ponedjeljak,  6. srpnja 2020. s početkom u 17,00 sati u Školskoj športskoj dvorani.

U petak, 10. srpnja 2020. održat će se podjela svjedodžbi za učenike 5. – 7. razreda u 9,00 sati, za učenike Glazbene škole u 9,30 sati, a za učenika 1. – 4. razreda u 10,00 sati.

Na početku sljedeće školske godine koja započinje 7. rujna 2020. godine svi učenici 1. – 8. razreda dobit će besplatne udžbenike koji će ih prvog dana nastave dočekati na klupama. Svi udžbenici u vrećici sadržavat će komplet i rabljenih i novo kupljenih udžbenika. Roditelji koji ipak žele kupiti nove udžbenike svojoj djeci moći će pronaći popis udžbenika na web stranici naše škole koji će biti objavljeni do 15. srpnja 2020. godine.

Nova školska godina 2020./2021. započinje 7. rujna u 8,00 sati, a dolazak novih prvašića predviđen je u 11,00 sati u Školskoj športskoj dvorani pri našoj Školi.

Svim učenicima i njihovim roditeljima te svim djelatnicima Škole želim ugodne, tople i vesele ljetne praznike, a osmašima puno uspjeha u odabiru željene srednje škole te da aktivno i ozbiljno započnu s radom u novoj godini.

RAVNATELJICA ŠKOLE:
Anđelka Salopek, mag. prim. educ.