Maskenbal u školi

Autor: Neven Perić, 1. 3. 2019.

Učenici i djelatnici PŠ Drežnica odlučili su posljednji dan veljače provesti u malo drugačijem okružju. Priredili su nastavu pod maskama te su taj dan zaživjele dječja mašta i zaigranost.

Od ranoga jutra školom je vladalo posebno ozračje i dječjoj uzbuđenosti nije bilo kraja. S velikim nestrpljenjem čekali su posljednji sat nastave kako bi saznali čija je maska taj dan bila najbolja. Tako su se neki učenici posebno potrudili izraditi svoj kostim za ovu prigodu. Sedmi sat svi su se učenici okupili u školskoj blagovaonici gdje je uslijedila kratka modna revija pod maskama. Nastavnici, koji su bili u ulozi povjerenstva, odlučili su nagraditi tri najbolje maske. Zadatak povjerenstva nije bio nimalo lak jer je bilo posebno kreativnih i neobičnih maski. Uz krafne i dobru atmosferu završilo je naše druženje i mala svečanost maskenbala u našoj maloj školi. Na odlasku kućama neki su učenici već počeli osmišljavati svoje maske za sljedeću godinu.

Ana Musulin, prof.