STIŽE NAM SVETI NIKOLA…

Autor: Danko Bertović, 5. 12. 2018.

Uskoro ćemo obilježiti blagdan Svetog Nikole – zaštitnika putnika, pomoraca i djece

Tom prigodom u četvrtak, 6. prosinca 2018. godine u Maloj sali Pučkog otvorenog učilišta  učenici razredne nastave pogledat će kazališnu predstavu učenika naše Škole „Sveti Nikola u obitelji“ koju su pripremili vjeroučitelj Tomislav Kljajić i učiteljica Đurđica Cipek. Predstava će se održati prema slijedećem rasporedu:

• U 10,00 sati učenici 1. 2. i 3. Razreda naše Škole
  • U 11,00 sati učenici  4. razreda naše Škole i 1. i 2. razreda Prve osnovne škole

Svi učenici razredne nastave dočekat će Sv. Nikolu ispred Crkve SV. Križa u 11, 30 sati gdje će dobiti prigodne poklone.

Autobusi za učenike razredne nastave naručeni su za odlazak kućama u 12,00 sati

Nadam se da će i vaše čiste čizmice, koje ćete staviti u prozor s pismom za Sv. Nikolu, biti pune, a vaša srca sretna i vesela.