OBAVIJEST ZELENA ČISTKA

Autor: Danko Bertović, 25. 4. 2018.

Dragi učenici,

u četvrtak, 26.04.2018. godine u 12.00 sati provest ćemo akciju Zelena čistka – jedan dan za čisti okoliš. Svi učenici kao i učitelji očistit će okoliš naše Škole, posaditi cvijeće i očistiti dvorište i igralište od nepravilno odbačenog otpada. Svaki razrednik kao i svi učitelji vodit će računa o svojim učenicima kako bi uspješno proveli akciju i očistili okoliš naše Škole.

Svi predmetni učitelji koji su u razredima dio 5. og i cijeli 6. – ti sat, s učenicima razreda u kojima predaju te satove, po rasporedu čiste i rade zajedno s njima.

5a i 5c – čišćenje dvorišta i okopavanje kružnog toka uz zaduženu spremačicu Maricu Stipetić

5b – ima radionice o ljudskim pravima i ne sudjeluju u Zelenoj čistki – razrednik je na radionici

6a i 6b –čišćenje okoliša ispred glavnog ulaza u školu – dežurna spremačica Dubravka Stipetić

7a, 7b, 7c – čiste školsko igralište – pomesti ga, oko rubnika počupati travu, prostor oko kontejnera i oko garaže urediti i očistiti – zaduženi Marijan Magdić i Ivana Puškarić

8a, 8b, 8c – čiste zid na školskom igralištu – počupati travu sa zida, urediti da bude čisto i uredno – zaduženi Branko Prebežić i Jasna Ribić

Molimo učenike da od kuće donesu svoje čvršće, radne rukavice za čupanje trave i mahovine sa zida kod igrališta.

Hvala unaprijed i zajedno učinimo okolišškole čišćim!

Osim toga, moram naglasiti da su prije dva tjedna u Školi nestale dvoje tenisice, i kako do danas nisu pronađene svaki učenik će donijeti po 1 kunu svome razredniku koji će predati novce u tajništvo Škole kako bi se učenicima prvog razreda i njihovim roditeljima nadoknadila šteta.

Molim Vas za razumijevanje i da svi sudjelujete u ovom simboličnom izdatku.

RAVNATELJICA ŠKOLE

ANĐELKA SALOPEK, mag.prim.educ.