Županijsko natjecanje iz kemije

Autor: Danko Bertović, 7. 3. 2017.

Sutra, 9. ožujka 2017. godine naša škola je domaćin županijskog natjecanja iz kemije. Očekujemo dolazak učenika i njihovih mentora poslije 9,00 sati. Natjecanje će se održavati u učionicama na drugom katu pa će učenici razredne nastave završiti nastavu u 9,30 h. Autobus za njih naručen je u 9,45 sati. Učenici koji su u produženom boravku poslije marende u 9,30 sati odlaze u svoju učionicu produženog boravka. Učenici predmetne nastave imaju normalno nastavu prema rasporedu do 13,15 sati. U periodu od 10,00 do 12,00 sati školsko zvono neće oglašavati početak i kraj sata kako bi učenici koji rješavaju ispit mogli koncentrirano rješavati svoje zadatke.                                                                                                                                   Učenici koji se natječu pišu pisani dio ispita do12,00 sati te Vas molimo da u tom vremenskom razdoblju za vrijeme odmora budete tiši i ne trčite po stepenicama do drugog kata kako bi učenici mogli koncentrirano rješavati ispit. Tog dana u našoj školi boravit će i viši savjetnik iz Agencije za odgoj i obrazovanje. Razlog njegovog dolaska je uvid u nastavu vjeroučiteljice Danice Blašković za napredovanje u zvanje učitelj – mentor. S njim će biti i viša savjetnica za stručne suradnike pedagoge gđa Mirjana Kazija te Vas  molim za pristojnost na hodnicima za vrijeme odmora kao i učitelje da redovito dežuraju prema rasporedu.                                                                                                                                        Svim natjecateljima i njihovim mentorima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju iz kemije 2017., a vjeroučiteljici Danici Blašković želimo uspješnost u radu kako bi napredovala u zvanju učitelj – mentor.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, dipl. uč.