Oglasna knjiga

Autor: Danko Bertović, 6. 3. 2017.

Dragi učenici,

U utorak, 25. travnja 2017. godine obilježit ćemo Dan škole, rođendan naše Ivane Brlić – Mažuranić.

Za taj dan planiramo održavanje prva tri sata redovne nastave pod nazivom Obrnuta učionica gdje će se zainteresirani učenici pripremiti za nastavu i održati sat u ime učitelja, naravno sve uz prethodnu pomoć i dogovor s predmetnim učiteljem.

Poslije trećeg sata svi zajedno izaći ćemo na školsko igralište gdje će se snimati Milenijska fotografija - Šime Strikomana. Šime Strikoman, fotograf iz Vodica, poznat je nadaleko po svom ciklusu „Milenijskih fotografija“. Budući snimanje ove fotografije iziskuje znatna novčana sredstva ovim putem pozivamo sve učenike, učitelje i djelatnike Škole da sudjeluju s iznosom od 10,00 kuna koje će prikupljati razrednici i Računovodstvo škole.

Želim Vas još zamoliti i za pomoć našem učeniku sedmog C razreda  koji je teško bolestan. Troškovi liječenja su visoki te je njemu i njegovim roditeljima potrebna financijska pomoć. Ukoliko možete i prema Vašim mogućnostima svojim prilozima obratite se razrednicima.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, dipl. uč.