Poziv agencijama za predstavljanje ponude 4/2016

Autor: Danko Bertović, 20. 10. 2016.

Poštovani,

u skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno – obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14, 81/15), Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za organizaciju i provođenje višednevne izvanučioničke nastave Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin na sastanku održanom 20 listopada 2016. godine donijelo je odluku o izboru ponuda koje će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička ustanova.
Izabrane su ponude slijedećih agencija:
[*]       EKO LIBERTAS d.o.o.
[*]       PA KLEK
[*]       PA STELLA TOURS
[*]       EKLATA d.o.o.

Obavještavamo Vas da će predstavljanje ponuda održati u Osnovnoj školi Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin, Ogulin, 27. listopada 2016. godine u 16,00 sati.

Prezentacija ponude može trajati najduže 15 minuta.U slučaju Vašeg izostanka Vašu ponudu će predstaviti učitelj voditelj.Zahvaljujemo svim sudionica koji su poslali svoje ponude po javnom pozivu.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, dipl. uč.