ŠKOLSKO NATJECANJE U ČITANJU NAGLAS

Autor: Danko Bertović, 19. 10. 2016.

U ponedjeljak, 17. listopada u prostoru Glazbenoga kabineta učenici naše škole predstavili su svoje najdraže knjige u natjecanju u čitanju naglas. Uz malo treme i puno uzbuđenja podsjetili smo se zašto je čitanje užitak i vrijedna vještina, a najuspješniji u tome predstavljat će našu školu na općinskome natjecanju u Gradskoj knjižnici Ogulin u četvrtak, 20. listopada. U kategoriji mlađih učenika najbolja je bila Nika Blašković uz mentoricu Gloriju Domitrović, a u starijoj grupi učenika istaknula se Dorotea Magdić koju je pripremala nastavnica Draga Šeremet.

Našim predstavnicima želimo puno uspjeha na sljedećim razinama natjecanja!

Novinarska družina