POSJET PULI I BRIJUNIMA

Autor: Danko Bertović, 10. 4. 2016.

Danas smo u 7 sati sa svojim francuskim gostima krenuli za Pulu i Brijune. Vrijeme je nam baš nije išlo u prilog iako je dan ranije u Ogulinu bio lijep, sunčan dan. Nakon razgledavanja Arene i Pule uz stručnog vodiča, uputili smo se u Fažanu gdje smo brodom otišli i posjetili jedan od najljepših nacionalnih parkova u Republici Hrvatskoj – Brijune.  Po povratku kući otišli smo u McDonald's na „Vratima Jadrana“. Vratili smo se kući oko ponoći, umorni, ali sretni i zadovoljni jer je sve prošlo u najboljem redu. Tako je protekao treći dan gostovanja učenika i nastavnica iz Francuske.