Advent 2015.

Autor: Danko Bertović, 3. 12. 2015.

Treći razred Područne škole Kučinići i ove se godine uključio u adventske aktivnosti. Vrijedne ruke naših mama sudjelovale su u šivanju suknjica za naše plesačice, koje sudjeluju u igrokazu Božićni darovi.

Posebno veselo je bilo preksinoć kad smo se okupili da pripremimo naše uratke za adventski sajam. Danima ranije vrijedno smo prikupljali materijale. Zajedničko druženje u izuzetno ugodnoj atmosferi urodilo je rezultatima. Izuzetno sam ponosna na suradnju sa svojim roditeljima.

I ove godine sudjelujemo na projektu Škole za Afriku. Prikupljena sredstva smo predali i nastavljamo dalje. Dobro je činiti dobro.

učiteljica Josipa Tarle