Terenska nastava četvrtih razreda u Gorski kotar

Autor: Danko Bertović, 29. 10. 2015.

Jučer 28. Listopada 2015. učenici četvrtih razreda su autobusom krenuli prema Lokvama. Posjetili su spilju Lokvarku i park šumu Golubinjak.Razgledali smo Fužine i prošetali oko jezera Bajer.U Mrkoplju smo razgledali pilanu Mrkopalj koja se bavi proizvodnjommehaničke celuloze, piljene građe i  transportnih peleta – ekološkog goriva.Put smo nastavili prema Delnicama i posjetili Popovićev mlin, gdje su upoznalikako se prije mljelo  brašno i stari zanat obrade drva.Nakon razgledavanja učenike su iznenadili disko zabavom.Kući smo se vratili u večernjim satima svi umorni , sretni i puni dojmova o našem gorskom kraju.