Novi članovi u 3. sazivu Dječjega gradskog vijeća grada Ogulina

Autor: Danko Bertović, 8. 3. 2015.

Dječje gradsko vijeće grada Ogulina nastavlja s radom osvježivši opet svoje redove novim članovima.

U srijedu, 4. ožujka 2015.g. na konstituirajućoj sjednici trećega saziva DGV izabrani su novi članovi. Prema riječima dosadašnjih vijećnika, svojim nasljednicima žele jednako zabavne trenutke u radu Vijeća, kao i uspješan nastavak započetih projekata.

Sjednicu su pratili i članovi Dječjeg foruma Klek DND-a s voditeljicom Kristinom Sušanj, glasnogovornica Grada gđa Karmela Matić, Mićo Zatezalo, zamjenik gradonačelnika našega grada te predsjednica Udruge Radost gđa Sanja Kosanović, a tijek sjednice pratile su i voditeljice Vijeća Anđelka Salopek i Ljerka Salopek Bacanović.

U demokratskoj i opuštenoj atmosferi izabrana je predsjednica DGV – a Daliborka Šlat, učenica sedmoga razreda Prve osnovne škole, a njezin je zamjenik Roko Stipetić. Naša škola opet je dala svoje najuzornije učenike za članove DGV – a koji će raznolikošću svojih aktivnosti i uspjesima na mnogim područjima garantirati uspješan rad Vijeća. To su Monika Grdić, Daria Franjković, Ivana Lovnički, Nadia Rupčić, Patrik Pauković i Dominik Županić.

U nastavku sjednice prikazan je plan aktivnosti za predstojeće razdoblje te je izložen i financijski plan za navedeni period.

Novim vijećnicima želimo da nastave sa započetim projektima te da iskustva sa svojih sjednica i druženja prenose i svojim prijateljima u školskim klupama.