Autor: Mirjana Lesić, 27. 4. 2022.

Uz Dan OŠ Ivane Brlić- Mažuranić Ogulin, danas su uručene nagrade učenicima i mentorima iz osnovnih škola Republike Hrvatske za ostvarenu kreativnost i stvaralaštvo te sudjelovanje u 2.likovno-literarnom natječaju "Hvala ti, hvala, Ivano, za bajke prekrasan dar"OŠ Ivane Bić-Mažuranić Ogulin je tako danas ugostila učenike i mentore iz Bedekovčine, Ivanić-Grada, Kaštel Novoga, Siska te brojnih drugih gradova Lijepe Naše koji su se javili na 2. likovno-literarni natječaj koji je trajao od 1.2.2022.- 31.3.2022. natječaj. I ovoga puta se OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin pokazala kao izvrstan domaćin i organizator te je srdačno dočekala goste i nagradila rad učenika i mentora. Pogledajte izložbu i veliku kreativnost i stvaralaštvo učenika. Čestitke svima!