100. dan škole

Autor: Mirjana Lesić, 17. 2. 2022.

Učenici drugih i trećih razreda produženog boravka OŠ Ivane Brlić-Mažuranić obilježili su 100. dan škole zajedno sa svojom učiteljicom Marijom Domitrović. Radni je dan prošao u znaku broja . Učenici su na samom početku otpjevali himnu . dana škole. Sudjelovali su u brojnim aktivnostima od nabrajanja imenica i glagola, rješavanja matematičkih zadataka, stvaranja razrednih novina, rješavanja križaljki, stvaranja čudovišta “Stotko” koji je dobio svojih dijelova tijela, igre “Obojane tračnice”, izvođenja vježbi za istezanje do građenja kule od komada plastičnih čaša i građenja znaka od stotinu plastičnih štapića. Učenicima je bilo jako zanimljivo i zabavno! Svi su zavrijedili čestitke i diplome. Jedni su drugima poželjeli još lijepih i zanimljivih dana u školi. Dana u kojima će učiti i družiti se. I dana koje će pamtiti.