Autor: Mirjana Lesić, 13. 12. 2021.

Dragi učenici,

u srijedu, 15. prosinca 2021. u našoj Školi boravit će novinarka Hrvatske radiotelevizije gđa. Sunčica Findak koja će snimati reportažu o Školi. Novinarka će posjetiti pojedine razreda te Vas pozivam budete aktivni i pristojni na satu i odmoru. Reportaža o školi bit će emitirana 26. prosinca u središnjem Dnevniku HTV-a.

Nadalje, Društvo naša djeca Ogulin organizira akciju "Za osmijeh djeteta u bolnici" te skupljaju plišanace i slikovnice u razdoblju od 13.12. - 17.12. 2021.godine koje će darovati Odjelu pedijatrije i Ambulanti pedijatrije u Domu zdravlja Ogulin.

Plišane igračke i slikovnice možete dati učiteljici Gloriji Domitrović.

RAVNATELJICA:

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.