STIŽE NAM SVETI NIKOLA…

Autor: Mirjana Lesić, 3. 12. 2021.

Uskoro ćemo obilježiti blagdan Svetog Nikole – zaštitnika putnika, pomoraca i djece.

Budući Ste svi skupa vrijedni i hrabro se nosite s ovim izazovnim razdobljem korona krize Sveti Nikola je za sve učenike ostavio poklone za Vas u Školi.

Uz poklone Škole ove godine i Grad Ogulin na poticaj Društva Naša Djeca poklanja slatke paketiće za učenike od 1. – 4. r​azreda matičnih i područnih škola povodom obilježavanja blagdana Svetog Nikole.

Poklone će razrednici podijeliti učenicima , a učenici koji se nalaze u samoizolaciji dobit će ih po povratku.

Nadam se da će i vaše čiste čizmice koje ćete staviti uz prozor s pismom za Sv. Nikolu, biti pune, a vaša srca sretna i vesela .

RAVNATELJICA ŠKOLE:

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.