Dragi učitelji i učenici!

Autor: Danko Bertović, 17. 4. 2019.

Nije Uskrs čestitka, ni dar skupi,
niti nešto što se kupi. To je molitva i blagoslov od Boga
da svatko još više voli bližnjega svoga!

Danas, 17. travnja posljednji je nastavni dan pred Uskrsne blagdane i proljetne praznike. Nastava poslije proljetnih praznika počinje u ponedjeljak, 29. travnja prema redovnom rasporedu.

Sutradan, 18. travnja 2019. godine obilježavamo Dan škole, 145. obljetnicu rođenja naše Ivane Brlić – Mažuranić. Cvijeće na spomen kuću i ispred spomen biste Ivane Brlić – Mažuranić položit ćemo danas u 9,15 sati.

Svečanost proslave Dana škole održat će se 30. travnja u 11,00 sati u maloj sali Pučkog otvorenog učilišta. Toga dana nema nastave, a u školu dolaze oni učenici koji sudjeluju u programu kao i učenici kojima će se toga dana uručiti priznanja i nagrade za postignute rezultate na natjecanjima.

Popis nagrađenih učenika i njihovih mentora nalazi se u privitku ove obavijesti.

Svima želimo Sretan Uskrs i Sretan dan škole!

RAVNATELJICA ŠKOLE:
Anđelka Salopek, mag. prim. educ.

Priloženi dokumenti:
Popis_nagra]enih_ucenika_i_mentora.pdf (194.53 KB)