OGLASNA KNJIGA

Autor: Danko Bertović, 14. 6. 2018.

Dragi učenici ,

u petak, 15. lipnja 2018. je posljednji nastavni dan u ovoj školskoj godini. Naglašavam kako će se nastava održati bez skraćivanja sati. Stoga, nastava za sve učenike predmetne nastave završava u 13.15 sati, a za učenike razredne u 11.30 sati.

Ljetne praznike dočekujemo svi s velikim oduševljenjem, posebice oni učenici koji su se riješili svih školskih obveza. Malo manje bezbrižno će ljetovati oni kojima su ostali sitni popravci – dopunska nastava ( produžna nastava ). Produžna nastava započinje u utorak, 19. lipnja 2018. prema dogovoru s predmetnim nastavnikom. Istog dana učenici 7.-ih razreda odlaze na mali maturalac tako da će produžna nastava za njih započeti u utorak, 26. lipnja 2018.

učenike koji ne zadovolje na produžnoj nastavi, popravni ispiti će se održati 20. i 21. kolovoza 2018. u 8.00 sati kada započinje i jesenski rok upisa učenika 8.-ih razreda u srednje škole.

Završna svečanost i podjela svjedodžbi 8.-ih razreda održat će se u petak, 29. lipnja 2018.  s početkom u 19.00 sati u Školskoj športskoj dvorani.

U utorak, 3. srpnja 2018. održat će se podjela svjedodžbi za učenike 5.-7. razreda u 9.00 sati, za učenike glazbene škole u 9.30 sati, a za učenike 1.-4. razreda u 10.00 sati.

U srijedu, 20. lipnja 2018. od 9.00 do 13.00 sati u školskom dvorištu održat će se razmjena udžbenika tako da možete, ukoliko već niste s nekim dogovorili, razmijeniti svoje udžbenike.

Nova školska godina 2018/2019 započinje 3. rujna 2018. godine u 8.00 sati, a dolazak novih prvašića predviđen je u 11.00 sati u Školskoj športskoj dvorani pri našoj Školi.

Svim učenicima i njihovim roditeljima te svim djelatnicima Škole želim ugodne, tople i vesele ljetne praznike, a osmašima puno uspjeha u odabiru željene srednje škole te da aktivno i ozbiljno započnu s radom u novoj godini.

RAVNATELJICA ŠKOLE

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.