OBAVIJEST UČENICIMA POVODOM PROSLAVE DANA GRADA I BLAGDANA UZVIŠENJA SVETOG KRIŽA

Autor: Danko Bertović, 14. 9. 2017.

Dragi učenici,

Čestitam Vam Dan grada i blagdan Uzvišenja Svetog Križa te vas pozivam da ga svi zajedno svečano proslavimo. Povodom toga, u četvrtak, 14. rujna 2017. godine služit će se Sveta misa kojoj će prethoditi svečana procesija u 10,00 sati. Učenici nižih razreda sudjelovat će u svečanoj procesiji sa svojim učiteljicama  i vjeroučiteljicom Danicom Blašković.

Nadalje u petak, 15. rujna 2017. godine neće se održati  nastava zbog odlaska djelatnika škole na studijsko putovanje u susjednu  Republiku Sloveniju. Produženi vikend iskoristite u učenju i igri.

Još jednom svim učenicima i djelatnicima čestitam Dan grada i blagdan Uzvišenja Svetog Križa.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag.prim.educ.