USKRS

Autor: Danko Bertović, 11. 4. 2017.

Nije Uskrs čestitka

Ni dar skupi

Niti nešto što se kupi.

To je molitva i blagoslov od Boga

Da svatko još više

Voli bližnjega svoga !

SRETAN USKRS Vama i Vašim najmilijima

želi Vam ravnateljica i djelatnici

OŠ Ivane Brlić – Mažuranić Ogulin

Sutra, 12. travnja 2017. godine posljednji je nastavni dan pred uskrsne blagdane i proljetne praznike.

Nastava poslije proljetnih praznika počinje u ponedjeljak, 24. travnja 2017. godine prema redovnom rasporedu.

U utorak, 18. travnja 2017. godine obilježavamo  rođendan Ivane Brlić Mažuranić polaganjem cvijeća na spomen kuću i i ispred spomen biste  Ivane Brlić – Mažuranić u 10,00 sati te prigodnom radio emisijom o životu i radu slavne spisateljice po kojoj naša Škola nosi ime. Svečanost proslave Dana škole obilježit ćemo po vašem povratku u školu u utorak, 25.4.2017. godine tako što ćemo prva tri školska sata održati nastavu u „ Obrnutoj učionici“ a u 11,00 sati poznati fotograf Šime Strikoman snimit će milenijsku fotografiju s likom Ivane Brlić Mažuranić u kojoj će sudjelovati svi vi učenici i djelatnici Škole. Od svojih razrednika dobit ćete konkretne upute o boji majica u koje taj dan trebate biti odjeveni zbog potrebe snimanja milenijske fotografije.

Odmorite se, uskrsne blagdane provedite u krugu svojih najmilijih, a vama, vašim roditeljima i svim djelatnicima Škole želim blagoslovljen i sretan Uskrs.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek,  dipl. uč