ADVENTSKE RADIONICE U PŠ DREŽNICA

Autor: Neven Perić, 21. 11. 2016.

U četvrtak, 17. studenog, u vrijeme trajanja petog školskog sata, učenici, roditelji i nastavnici PŠ Drežnica  družili su se izrađujući razne ukrasne predmete povodom nadolazećih nam blagdana. Obzirom da nam se približava Advent u našem gradu, odlučili smo vrijednim rukama malo pridonijeti našem božićnom štandu te na taj način pomoći učenicima naše školske Zadruge Regoč  i svima koji provode ovaj projekt na našoj Matičnoj školi.   Učenici su pokazali veliku suradnju, timski rad i zadovoljstvo baš kao i njihovi roditelji. Nastavnici planiraju nastaviti ovakvu suradnju s roditeljima, stoga smo dogovorili sljedeći susret točno za tjedan dana.

Radujemo se novim izazovima i još boljoj suradnji!