OŠ Ivane Brlić - Mažuranić je dodijeljena Oznaka kvalitete za projekt Zvučno onečišćenje.

Autor: Danko Bertović, 17. 10. 2016.

Tijekom provedbe eTwinning projekta korištene su pedagoške inovacije u svrhu što aktivnijeg uključivanja učenika. Projekt je uspješno integriran u kurikulume više predmeta. Komunikacija i suradnja partnerskih škola je ostvarena na visokoj razini. U projektu je korištena raznovrsna IKT tehnologija za provedbu suradnje i dijeljenje informacija, uključujući i Web 2.0 alate. Pohvaljuju se diseminacijske aktivnosti kroz razne medije, druge projekte i sl. Rezultati projekta predstavljeni su online te su vidljivi na TwinSpaceu. Projekt je ostvario 30 od 30 bodova. Voditeljica projekta je Anita Belančić, učiteljica prirode i biologije. Čestitamo!