SOLIDARNOST NA DJELU I DJEČJI TJEDAN

Autor: Danko Bertović, 5. 10. 2016.

Dragi učenici,

u mjesecu listopadu, kao i svake godine provodi se akcija ,,Solidarnost na djelu!'', prilikom koje ćete u mjesecu listopadu dobiti apoene.

Osim toga, u srijedu 12. listopada počet ćemo akciju prikupljanja voća i povrća za školsku kuhinju. Već tradicionalno, prikupljat ćemo voće i povrće za potrebe školske kuhinje i to: krumpir, mrkvu, kupus, grah, jabuke, kruške i slično. Voće i povrće možete donijeti tijekom čitavog mjeseca, prema Vašim mogućnostima u školsku kuhinju u vremenu od 8:00-16:00 sati. Ako netko nema ove namirnice, može donijeti i druge (šećer, sol, ulje, brašno…). Molimo Vas da svakako u vrećicu stavite papirić sa svojim podacima (ime, prezime i razred).

Od ponedjeljka, 3. listopada 2016. godine obilježavamo Dječji tjedan te nas čekaju mnogobrojne aktivnosti u sklopu toga:

PONEDJELJAK (3. 10. 2016.)

→ Otvaranje Dječjeg tjedna – Međunarodni dan djece

→ Početak programskih aktivnosti u Društvu Naša djeca Ogulin i upis novih članova

→ Akcija: PISANJE PORUKA DJECE ODRASLIMA – suradnja s Dječjim vrtićem i Osnovnim školama

→ posjet članova DND-a odjelu Rodilišta i Pedijatrije Opće bolnice Ogulin u 13:00 sati

UTORAK (4. 10. 2016)

→ oslikavanje prostora oko vrtića i škola

SRIJEDA (5. 10. 2016.)

→ Svjetski dan učitelja

→susret članova DND Ogulin i predstavnika Dječjeg vrtića, osnovnih i srednjih škola s gradonačelnikom u velikoj dvorani Gradske vijećnice u 13:00 sati

ČETVRTAK (6. 10. 2016.)

→ Sjednica Dječjeg gradskog vijeća u velikoj dvorani Gradske vijećnice u 17:30 sati

SUBOTA (8. 10. 2016.)

→ Bicikličokoromobilijada 2016. s početkom u 10:00 sati sa školskog igrališta OŠ IBM (prijave od 9:00 do 10:00 sati)

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, dipl. uč.