DOLAZAK UČENIKA IZ FRANCUSKE

Autor: Danko Bertović, 6. 4. 2016.

Dragi učenici,

sutra, 6. travnja pa do nedjelje, 10. travnja 2016. godine našu školu posjetit će prijatelji iz francuskog grada Gignaca s juga Francuske. Tom prilikom djeca gosti bit će smještena u obitelji učenika s kojima su se dopisivala.

U četvrtak će prijatelji iz Francuske prisustvovati nastavi. Budimo dobri domaćini i pokažimo svoje gostoprimstvo primjerenim vladanjem i ponašanjem.

Za njih, a i za sve Vas zainteresirane, u četvrtak, 7. travnja 2016. god. u vremenu od 19,00 – 21,00 sat organizirali smo disco večer u Školskoj športskoj dvorani.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, dipl. uč.